Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

„Donelaičio žemė“ – Lietuvos bibliotekose
2017-07-27

Kristijono Donelaičio draugijos leidžiamas žurnalas „Donelaičio žemė“ pasiekia daug Lietuvos bibliotekų, kur žurnalą gali rasti jo skaitytojai. Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas, kuris remia žurnalo leidimą, yra užprenumeravęs 250 egzempliorių „Donelaičio žemės“ žurnalo šalies bibliotekoms. Įvairiuose rajonuose ir savivaldybėse žurnalą gauna centrinės ten veikiančios bibliotekos bei keli didžiausi jų filialai.

Marijampolės savivaldybėje žurnalą galima rasti ir skaityti viešojoje P.Kriaučiūno bibliotekoje, taip pat Draugystės gatvėje esančiame jos filiale bei Igliaukos, Sasnavos ir Liudvinavo bibliotekose. Vilkaviškio, Šakių rajonų, taip pat Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių bibliotekose bei jų didžiausiuose filialuose taip pat galima rasti žurnalą. Kaimyniniame Jurbarko rajone, be viešosios bibliotekos, „Donelaičio žemę“ galima rasti Smalininkų, Skirsnemunės, Veliuonos ir Viešvilės filialuose. Panašiai yra ir kituose rajonuose bei savivaldybėse.

Be to, skaitytojai gali rasti žurnalą K.Donelaičio draugijos skyriuose Marijampolėje, Panevėžyje, Klaipėdoje, Vilniuje ir redakcijoje, kuri yra Marijampolėje, Vytauto g. 28. Kviečiame apsilankyti ir skaityti mūsų žurnalą.

 

Redakcija 

 

 

Sprendimas: www.arius.lt