Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Kviečiame į Vydūno draugijos konferenciją ir suvažiavimą
2017-11-16

2017 metų gruodžio 16 dieną Vilniaus Mokytojų namų svetainėje rengiama Vydūno draugijos konferencija, skirta Vydūno vardo 110-mečiui bei draugijos suvažiavimas.

Vilhelmas Storostas savo spausdintus darbus Vydūno vardu pradėjo pasirašinėti 1907 metais. Tais metais Tilžėje išėjo keturios jo knygelės: Visatos sąranga, Kur prots, Mirtis ir kas toliau, Slaptingoji žmogaus didybė.

Konferencijoje, kuri prasidės 12 valandą, pranešimus skaitys Vydūno draugijos garbės pirmininkas dr. Vaclovas Bagdonavičius, taip pat Rima Palijanskaitė ir Tadas Snuviškis, o ją ves dr. Aušra Martišiūtė-Linartienė

Po pietų rengiamas draugijos suvažiavimas, kuriame bus pateikta draugijos pirmininko ataskaitinis pranešimas, revizijos komisijos ataskaita, vyks dalyvių pasisakymai, ataskaitų vertinimas ir patvirtinimas, naujų draugijos įstatų aptarimas ir tvirtinimas, taip pat draugijos tarybos narių, pirmininko bei vicepirmininkų rinkimai. Renginyje dalyvaus Vydūno draugijos dainininkai (vadovė E. Burkšaitytė), o suvažiavimą ves Algimantas Jucevičius.

Rengėjai

 

 

Sprendimas: www.arius.lt