Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Kviečiame skaityti laikraščius ir žurnalus "Donelaičio žemė"
2024-02-21

Mieli mūsų skaitytojai, bičiuliai!

Šioje mūsų svetainėje, skyrelyje "Leidiniai" galima paskaityti nuo 1992 metų leistus pačius pirmuosius laikraščius bei nuo 2016 m. leistus žurnalus "Donelaičio žemė". Naujausias žurnalo 245 numeris jau pasiekęs jo prenumeratorius, Kristijono Donelaičio draugijos skyrius Marijampolėje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje. Jis pasiekęs ir Mažosios Lietuvos reikalų tarybą Vilniuje bei jos skyrių Klaipėdoje, Vydūno draugiją Vilniuje bei kitus mūsų partnerius, draugus, bičiulius.

Tiems, kam sudėtingiau apsilankyti paminėtų organizacijų skyriuose (prašome kreiptis į jų vadovus ir žurnalą pasiimti nemokamai), kviečiame žurnalus prenumeruoti į namus, įstaigas arba skaityti mūsų svetainėje. Naujausias žurnalas - http://www.donelaitis.info/file/Dzeme245intr.pdf .

Į skyrelį "Leidiniai" po truputį, po keletą numerių kelsime pačių seniausių mūsų laikraščių skenuotų kopijų - kviečiame skaityti ir juos.

Žurnalo prenumeratos kaina yra tik 2,24 eurai numeris, o metams 8,96 eurai, bet mūsų žurnalo leidybai tai svarbi parama. Kviečiame prenumeruoti žurnalą 2024 metams - https://www.prenumeruok.lt/NewSubscription.aspx (šioje sistemoje reikės rinktis leidinį "Donelaičio žemė", vėliau tęsti kitus sistemos pasiūlymus: pasirinkimus, paspaudimus, apmokėjimą, ...).

pagarbiai

Gintaras Skamaročius

Kristijono Donelaičio draugijos pirmininkas

 

 

Sprendimas: www.arius.lt