Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Virtuali paroda "Sveiks, svieteli margs"
2014-01-17

Skyrelyje "Nuorodos" jau galima rasti nuorodą ir aplankyti K.Donelaičiui skirtą virtualią parodą "Sveiks, svieteli margs", kur yra nemažai informacijos ir apie Marijampolės K.Donelaičio draugiją.Puslapio naujienas jau galima prenumeruoti
2014-01-10

Informuojame mūsų skaitytojus, kad nuo šiol jau galima užsiprenumeruoti šio puslapio naujienas -- tereikia kairėje esančioje formoje nurodyti savo el. pašto adresą. Kviečiame naudotis šia paslauga.300 ugnelių Kristijono Donelaičio gimtadieniui
2014-01-03

Kristijono Donelaičio gimimo 300-metis prisimintas ir paminėtas jo gimtinėje Lazdynėliuose (Gumbinės / Gusevo rajone, Karaliaučiaus srityje) bei kūrybos ir amžinojo poilsio vietoje - Tolminkiemyje ( Čistyje Prudy).

Lietuvos Respublikos Seimas 2014 metus Lietuvoje paskelbė K.Donelaičio metais, Karaliaučiaus srities vadovybė taip pat žada papildomą dėmesį 300-mečio minėjimui.

Šios didingos asmenybės minėjimui Lietuvoje ir Karaliaučiaus srityje visais šiais metai bus skirta daug įvairių renginių ir priemonių, tačiau istorija prasidėjo būtent sausio 1 dieną, 1714 metais, kai laisvųjų valstiečių šeimoje Lazdynėlių kaime gimė Kristijonas.

Būtent todėl sausio pirmąją su šia pradžių pradžios gaida vykome į Lazdynėlius ir Tolminkiemį, kad pabūtume kartu su Juo, kad uždegtume ugnelę bei padėtume gėlių prie paminklinio akmens bei kapo.

Skaitykite plačiau...


Išleista knyga apie K.Donelaičio muziejų rusų k.
2014-01-02

Minint 300-ąsias lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio gimimo metines, išleista knyga "Kristijono Donelaičio memorialas Čistyje Prūdy (Tolminkiemyje)". Tai 2002 metais išleisto veikalo "Kristijono Donelaičio memorialas Tolminkiemyje", kurio autoriai -- Napalys ir Laimutė Kitkauskai,  vertimas į rusų kalbą, papildytas Karaliaučiaus krašto rašytojų sąjungos pirmininko Boriso Bartfeldo parašytu skyriumi "Kelias pas poetą". Naujoji knyga 2100 egzempliorių tiražu išspausdinta Lietuvoje, didžiąją dalį lėšų jos leidimui skyrė Lietuvos valstybė.Naujos fotografijos
2014-01-02

Sausio 1-ąją Tolminkiemyje paminėtos K.Donelaičio gimimo 300-osios metinės.  

Mūsų svetainės skyrelyje "Vaizdai" galima rasti nuotraukas iš šio renginio, taip pat pamatyti, kaip K.Donelaičio Tolminkiemis atrodo dabar. 

 Pirmas lapas Ankstesnis lapas


Naujienos 226 - 230 / 230

 

Sprendimas: www.arius.lt