Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Seime aptariant kultūros ir švietimo politiką žiniasklaidoje - ir apie "Donelaičio žemę"
2017-05-10

Gegužės 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko konferencija-diskusija „Kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje“. Konferencijoje buvo aptarta valstybės kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje, šios politikos ateities gairės. Diskusijoje dalyvavo Seimo Kultūros ir Švietimo ir mokslo komitetų atstovai, kultūros, meno ir mokslo organizacijų nariai, kultūros ir meno leidinių, kitos žiniasklaidos atstovai, prodiuseriai ir redaktoriai.

Šią konferenciją-diskusiją surengė kultūrą ir šviečiamuosus projektus žiniasklaidoje remiantis Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas (SRTF), kurio veiklai šiemet sukanka 20 metų.

Seimo švietimo ir kultūros komiteto pirmininko Ramūno Karbauskio vardu konferencijos dalyvius pasveikino ir įvadinį žodį tarė Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas akademikas Eugenijus Jovaiša. Apžvalginį pranešimą apie SRTF veiklą perskaitė fondo direktorius Gintaras Songaila.

Konferencijos dalyviai aptarė Kultūros ir švietimo plėtros žiniasklaidoje gaires, paramos gavėjų pastabas pagal kiekvieną programą, vyko fondo dalininkų atstovų diskusija, pasisakė ir patys paramos gavėjai.

Konferencijos vardu buvo priimtos SRTF indėlio į kultūros ir švietimo plėtrą gaires ir siūlymai fondo veiklai tobulinti. Nuspręsta reikalauti susitikimo su atsakingais Vyriausybės ir Seimo pareigūnais dėl konferencijos teikiamų gairių ir pasiūlymų įgyvendinimo.
 
Konferencijoje kalbėjo ir K.Donelaičio draugijos pirmininkas Gintaras Skamaročius, pristatęs draugijos žurnalą "Donelaičio žemė", kurio leidybą iš dalies remia SRTF.
 
Pirmininko kalbos vaizdo įrašą galima pamatyti ir išklausyti mūsų draugijos "Facebook" puslapyje (čia:) 
 
www.alkas.lt ir www.donelaitis.info informacija
 
Nuotraukose - bendras renginio vaizdas; Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius (kairėje) susipažįsta su naujausiu "Donelaičio žemės" žurnalo numeriu.
 

 

Sprendimas: www.arius.lt